• Creaton Kiremit 1
  • Creaton Kiremit 2

HARMONIE SERİSİ KİREMİTLER

HARMONIE, estetik yüzeyi sayesinde onlarca yıldan bu yana, çatılarda çok özel ve güvenilir bir tasarım bölgesi olarak kabul görmüştür. Kalıcı güzelliği ve ahenkli formatı sayesinde çekici bir yüzey etkisi yaratırken, kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yüksek işlevselliği ile tasarımcı ve uygulamacıların gözdesi olmuştur. Çatı kiremitleri tasarımlarının gelişmesi ile HARMONIE’nin baş kenetlenme aralığı 14 mm’den 25 mm’ye çıkartılmış ve her bir kiremitin yerleştirilmesinde daha fazla özgürlük alanı sunulmuştur. Kir biriktirmeyen yapısı, her türlü çatıya uygulanabilir ölçüleri ve kaydırma toleransı sayesinde  hayranlık uyandıracak derecede güzel ve uyumlu bir çatı görüntüsü elde edilebilmektedir.

Avrupa’da 50 yılı aşkın bir süredir piyasada olan ve bu süre içinde 500 milyon adetin üzerinde satılarak yaklaşık 200.000 çatıda kullanılmış olan HARMONIE kiremitleri CREATON kalitesinin simgesi haline gelmiştir. 

Sunduğu Avantajlar:


TAM UYUMLULUK
Bölgelerin yapısal ve coğrafi özellikleri ile yapıların tasarımsal farklılıklarına göre çatılar çok çeşitli eğim ve biçimde olabilmektedir. Esnek yapısı ve özel tasarımı ile HARMONIE, farklı form ve eğime sahip hemen her çatıya uyum sağlamaktadır.


TEMASSIZ PİŞİRME
CREATON’un sahip olduğu özel kasetlerde pişirme tekniği sayesinde HARMONIE kiremitler hiçbir yere temas etmeden fırınlanabilmektedir. Bu da harika bir görünüm ve hayranlık uyandıran ahenkli bir yüzey elde edilmesini sağlamaktadır.


ÖZEL FORM
HARMONIE, özel formu ve sahip olduğu yumuşak dalgalar ile çatılarda canlı, keyifli, etkileyici bir görünüm yaratmaktadır. 


PÜRÜSSÜZ YÜZEY
CREATON mükemmel özelliklere sahip bir ham madde kullanmakta ve üretimi en modern tekniklerle gerçekleştirmektedir. CREATON kiremitlerinin yüksek kalitesi ve özel tasarım formları ile uygulamacıların beklentilerine cevap veren, bina sahiplerini etkileyen düz ve hatasız bir çatı yüzeyi oluşmaktadır. Bununla beraber kiremit altına su sızması ortadan kalkmakta, çatılarda yüksek nefes alımı sağlanmakta, yosun oluşumu ile kirlenme engellenmekte ve bu sayede çatılar yaşam boyu canlı ve güzel kalabilmektedir.


KALICI RENKLER
HARMONIE 11 farklı renk tonunda üretilmektedir. Etkileyici renk paletini zenginleştiren kadifemsi parıltılı sırları ve kaliteli engobları ile hayranlık uyandırmakta, ayrıca bu özellikleri ile çevresel etkilere karşı yüksek koruma sağlamaktadır.


ÜSTÜN KENETLENME
Özel tasarlanan baş ve yan kenetlenme sistemleri ile sağlanan yüksek esneklik sayesinde kurulum çatı formuna en uygun şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Üstün su yönlendirme formu ve güvenli su gideri sayesinde çatı, kuvvetli rüzgârla yağan yağmurda dahi sızdırmamaktadır.


DENGELİ GÖRÜNÜM
Dengeli şekli ve özel tasarlanan detayları ile HARMONIE, çok yönlü uygulanabilmektedir. Farklı geometrideki çatı formlarına kusursuz uyum sağlamakta ve kurulumu kolaylıkla gerçekleşebilmektedir. 

Harmonie Engoblu Vişne

Harmonie Engoblu Vişne
Harmonie Engoblu Toskana
Harmonie Sırlı Siyah
Harmonie Engoblu Arduvaz
Harmonie Engoblu Kırmızı
Harmonie Doğal Kırmızı
Harmonie Engoblu Bakır Kırmızı
Harmonie Engoblu Gri
Harmonie Engoblu Koyu Kahverengi
Harmonie Sırlı Kahverengi
Harmonie Engoblu Antrasit

HARMONIE SERİSİ KİREMİTLER Dokümanları