CREATON AVANTAJLARI

CREATON’un 10 marka prensibi

CREATON’un 10 marka prensibi
Çatı ustaları ve mimarlar için marka kalite avantajları ile birlikte, inşaat malzemeleri satıcı bayileri ve bina sahiplerine de avantajlar sağlamaktayız. Bu avantajlar CREATON’un kil kiremitlerinin neden güvenilir olduğunu göstermektedir.


1. Üstün marka kalitesi:
CREATON’un her bir kiremiti en iyi boyutsal doğruluğu, heyecan verici görüntüsü ve pürüzsüz yüzeyi ile CREATON kalite felsefesini yansıtmaktadır. Kullanıldıkları bütün yapılarda, bina sahiplerine çatıları için güzellik ve dayanıklılık sözü veren “CREATON Garantisine” güvenebilirsiniz.


2. Geniş ürün aralığı:
Neredeyse 1000 farklı modeldeki çatı kiremiti ile CREATON, bireysel çatı tasarımcılarının, mimarların ve bina sahiplerinin seçeneklerini büyük ölçüde genişletmektedir. Geniş renk ve form seçeneği neredeyse sınırsızdır.


3. Yeni ürün fikirleri:
CREATON onlarca yıl içerisinde tekrar tekrar, eşsiz güzellikte, şekilde ve renkte ürünler geliştirerek ve kendi geliştirdiği montaj teknikleri ile sağladığı uygulama maliyeti tasarrufları sayesinde sektörünün akım belirleyicisi olduğunu kanıtlamıştır. Dünya çapında eşsiz ürünler marka isminin yenilikçi gücünü ve yaratıcı çatı çözümlerini simgelemektedir.


4. Paranız değerlidir:
Nesiller boyu korunan kalitesi sayesinde CREATON kesinlikle fayda-maliyet denkleminde başarılı olduğunu ıspatlamıştır. CREATON kiremitlerinin sunduğu avantajlar “çatılarda seçkin mükemmelliği” arayanların taleplerini haklı çıkartmaktadır.


5. Eşsiz renk seçeneklei:
CREATON çatılara renkleri geri getirdi. Çatılarda övgüyü hak eden renklerimiz sadece “doğal kırmızı” değildir. Yüksek kaliteli engob yüzeyli ürünlerimiz ve sıra dışı renk seçeneklerimiz de “yaratıcı çatı markası” ünvanımızı desteklemektedir.


6. İlham veren harika tasarım:
Müşterilerimizin CREATON çatıları ile gurur duymalarını istiyoruz. Şekil ve renk tonları ile kil kiremitlerimiz çatıları birer “sanat eserine” dönüştürmektedir. Yalnızca yüksek kalitede ince taneli seramik ve yüksek kaliteli porselen gibi materyaller, ürünlerimizle karşılaştırılabilir.


7. En iyi materyaller:
CREATON ham madde olarak sadece en iyi kalitedeki kili kullanır. “CREATON Saflık Prensibine” uygun olması için Almanya’nın en iyi taş ocağı bölgelerinden ham maddeler kullanılmaktadır.


8. Kullanıcı dostu uygulama:
Geniş kaydırma boşluğundan dolayı, büyük ölçekli kiremitlerimizin eşi benzeri görülmemiş bir açı ile uygulama esnekliğini artırıyoruz. Kiremitlerimizin mega formlarından dolayı uygulama süreleri azalacağından, işçilik maliyetleri azalır ve belli bir süre içerisinde daha fazla iş yapılabilmesine olanak sağlar.


9. Yüksek teknolojik üründen gelen güvenlik:
Hidrocasing teknolojisi, H kasetler içerisinde temassız pişirme ile gelişen yeni teknolojiler, üretimin yüksek kalite ve standartlarda olmasının ana nedenleridir. Kalite yönetiminden, tasarım geliştirmeye, üretim operasyonlarımızdan müşteri hizmetlerine kadar tüm süreçlerimiz DIN ISO 9001/EN 29000 standartlarına göre yönetilmektedir


10. Örnek çevre uyumluluğu:
CREATON’un başarısı kullandığı kilin 100% doğal bir ham madde olmasını ve şirket olarak doğayı maksimum seviyede korumamızı gerektirmektedir. Çevremizi üretim atıklarından koruma stratejisi ve çalışmalarımız sektörümüze örnek teşkil etmektedir.